Teatr HAM / Warszawa

Teatr HAM

Warszawa, woj. mazowieckie

adres korespondencyjny: ul. Międzynarodowa 46/48a m 52, 03 -922 Warszawa
telefon: 500577923
mail: teatrham@gmail.com
siedziba: brak

www: brak
FB: https://www.facebook.com/teatrham/

FORMA ORGANIZACYJNA: grupa teatralna

ROK ZAŁOŻENIA: 2013

HISTORIA ZESPOŁU
Teatr HAM tworzą trzy kobiety, które poprzez sztukę chcą uciec od szarości dnia codziennego. W pewnym momencie życia całkowicie odmienne żywioły połączyły się ze sobą tworząc wspólną siłę.

Przygodę ze sceną rozpoczęłyśmy w roku 2007 w rodzinnym mieście Chełm, jako jedne z wielu członków grupy teatralnej PROSCENIUM. Jesteśmy zdeterminowane i wierzymy, że razem można zmienić świat. Zajmujemy się realizacją małych form teatralnych. Tworzymy własne spektakle, happeningi, etiudy. Opowiadamy o życiu naszym i naszych bohaterów. Wierzymy, że warto rozmawiać. Chcemy dawać ludziom wytchnienie, radość, zadumę, smutek. W teatrze luzujemy więzy i śmiejemy się z samych siebie.

Monika: nie daje się łatwo namierzyć. Szuka, znajduje, zbiera, na koniec przenosi się w inny kąt. Szuka dziwaków żeby zaprosić ich do swojego życia, a potem śpiewa z nimi w bramach i małych uliczkach.

Agnieszka: Przyjechała do Warszawy na chwile i już tam została. Oszalała z miłości i już nie da się jej zatrzymać. biegnie przez życie, zostawia na ulicach kolorowe ślady, wpada na scenę i robi show. Nie da się łatwo przestraszyć szarej codzienności, widzi świat innymi oczami.

Hania: człowiek huragan z kwiatami we włosach. Doda życia tam gdzie go brak, poprzewraca ustalony porządek, zrobi szum. Silną ręką prowadzi naszą cyrkową karawanę, na bosaka, szamocząc spódnicą. Kiedy znika, jakoś pusto, czegoś nagle bardzo brak.

ZARZĄD
Hanna Juszczak
ZESPÓŁ
Hanna Juszczak, Agnieszka Kawka, Monika Brzuchala
SPEKTAKLE W REPERTUARZE

Mapa, reż. Agnieszka Kawka, 2017
Glory
, reż. Teatr HAM, 2015
Nie do użycia
, reż. Teatr HAM, 2014

RECENZJE
NAGRODY
ORGANIZOWANE WYDARZENIA


X