marzec, 2021

15mar00:0015kwie00:00ZOT pobudza do działaniaDofinansowanie projektów artystycznych dla artystów i artystek z Pomorza Zachodniego

Więcej

Szczegóły wydarzenia

„Nowa inicjatywa Zachodniopomorskiej Offensywy Teatralnej (organizowana we współpracy z Ośrodkiem Teatralnym Kana), zakłada przede wszystkim wsparcie twórczych inicjatyw artystów i artystek zamieszkałych lub wywodzących się z województwa zachodniopomorskiego. Program kierujemy również do grup artystycznych naszego województwa lub współpracujących z artystami zachodniopomorskimi. Przeznaczamy 25 tysięcy złotych z budżetu Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej, by wspierać artystyczne poszukiwania w tym trudnym dla sztuki czasie, a także wspólnie uczestniczyć w tym, co ważne i potrzebne.

Zdajemy sobie sprawę, że wsparcie to nie rozwiązuje problemu systemowego niedofinansowania potrzebnych i ważnych artystycznie przedsięwzięć, ale z pewnością jest szansą na zrealizowanie własnych pomysłów i idei. Nie bez znaczenia przy tym jest fakt, że zapewniamy również wsparcie techniczne i przestrzenne.

Dofinansowanie otrzyma kilka lub kilkanaście podmiotów, a oceny ich dokona niezależna Komisja powołana przez Zarząd ZOT-u. Zachęcamy Was do składania wniosków. Niech to będzie nasz skromny ukłon w Waszą stronę i wyrazy ogromnego szacunku dla tego czym się w swoim życiu zajmujecie.

Z pozdrowieniami teatralnymi,

Zachodniopomorska Offensywa Teatralna”

 

Więcej informacji na stronie kana.art.pl

Czas

Marzec 15 (Poniedziałek) 00:00 - Kwiecień 15 (Czwartek) 00:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X