listopad, 2020

13lis19:0020:15Premiera: Nowe szaty królowejPremiera Teatru im. Stefana Batorego w Teatrze Rozrywki w ramach 10. edycji Entrée

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Jaka powinna być Królowa? Piękna, łaskawa, mocarna… to zdają się już oklepane frazesy. Może współczesna władczyni powinna odznaczać się zupełnie innymi cechami. Może obecnie powinna być raczej zasymilowana i przystosowana. Być może powinna odbijać w sobie wiele barw naszej skomplikowanej codzienności. Tylko czyja tak właściwie ma to być Królowa?
„Nowe Szaty Królowej” to opowieść o młodym pokoleniu zagubionym w czasach pełnych skrajności. W czasach, w których przynależność jest koniecznością, w których nie ma miejsca na nijakość, w których budząc się godzinę później niż zwykle, otwiera się oczy w zupełnie nowej rzeczywistości. Kiedy narrację współczesnego świata prowadzą masowe media, zaciera się granica między prawdą a fikcją, coraz mniej wyraźna staje się też granica moralności. W świecie medialnego szumu definicje pewnych wartości zaczynają być stawiane na nowo. Jak bardzo mogą zostać zmienione? To zależy od oglądalności.
Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Hora
Scenografia: Jan Głąb
Muzyka: Katarzyna Bem
Choreografia: Marta Wiśniewska
Wideo: Łukasz Kurek
Plakat: Magda Bremer
Występują: Marta Wiśniewska, Żaneta Górecka, Agata Dromert, Michalina Hanzel, Adrianna Bieżan, Piotr Jaszczur Śnieguła
Spektakl powstał w ramach nagrody 10. edycji Obserwatorium Artystycznego Entrée w Teatrze Rozrywki.
ℹ️KASA BILETOWA
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
W sierpniu zapraszamy do kasy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00 oraz w dniu spektaklu na dwie godziny przed jego rozpoczęciem.
Bilety w cenie 20 zł dostępne tutaj.
ℹ️BIURO PROMOCJI I OBSŁUGI WIDZA
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
czynne: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
tel. (+48) 32 346 19 31 do 32
e-mail: bow@teatr-rozrywki.pl
ℹ️ZASADY PRZEBYWANIA W TEATRZE
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Ze względu na sytuację epidemiologiczną przygotowaliśmy kilka prostych zasad, dzięki którym wszyscy będziemy mogli czuć się bezpiecznie ? bit.ly/zasadybezpieczenstwatr

Czas

(Piątek) 19:00 - 20:15

Organizer

Obserwatorium Artystyczne Entrée Teatr Rozrywki, Konopnickiej 1 41-500 Chorzów

X