kwiecień, 2021

21kwie(kwie 21)00:0027maj(maj 27)00:00NOWA GENERACJA 2021 – OPEN CALLOgólnopolski open call na rezydencję w Scenie Roboczej

Więcej

Szczegóły wydarzenia

NOWA GENERACJA 2021 – OPEN CALL

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim open callu na rezydencję w Scenie Roboczej. Gwarantujemy 15.000 PLN, inspirującą przestrzeń do pracy, obsługę produkcyjną, techniczną, promocyjną, organizacyjną i administracyjną zapewnioną przez zespół Sceny Roboczej.

 

Nie narzucamy tematu ani formy wypowiedzi. Jedynym warunkiem jest wiek: max. 35 lat (w przypadku zespołu wystarczy, że połowa realizatorów nie przekroczy limitu wiekowego).

 

Zgłoszenia w formie wypełnionego formularza zgłoszeniowego należy nadesłać na adres: a.kolodziej@scenarobocza.pl, w tytule maila wpisując NOWA GENERACJA 2021.

 

Ostateczny termin mija 27 maja 2021. Rozstrzygnięcie open calla nastąpi do 30 czerwca 2021 roku.

 

Laureat/ka open call otrzyma:

 

1. środki na realizację premiery teatralnej w wysokości 15 000 zł brutto;
2. możliwość korzystania z sali teatralnej, wyposażenia technicznego będącego w dyspozycji Organizatora, pomoc techniczną, organizacyjną i promocyjną w trakcie trwania rezydencji (lipiec – październik 2021);
3. dokumentację fotograficzną, teaser oraz nagranie premiery do dyspozycji własnej;
4. propozycję kolejnych prezentacji zrealizowanej premiery w ramach repertuaru Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA na podstawie odrębnej umowy.

 

✖ Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wykaz sprzętu w załącznikach poniżej.

 

Konkurs jest realizowany w ramach projektu artystycznego Scena Robocza – Centrum Rezydencji Teatralnej współfinansowanego ze środków budżetowych Miasta Poznania.

 

Grafika: Nina Budzyńska


 

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Scena Robocza z siedzibą w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 22, kod pocztowy 60-785, adres e-mail: biuro@scenarobocza.pl, tel. 795 577 022

2. Przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. RODO i Ustawy o Ochronie Danych Osobowych w celu wzięcia udziału w konkursie „Nowa Generacja”.

3. Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia trwania projektu.

4. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

5. Przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Twoim zdaniem, przetwarzanie Twoich danych osobowych – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.

 

Informujemy, iż Twoje dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Załączniki dostępne na stronie: http://www.scenarobocza.pl/projekt/nowageneracja2021/

Czas

Kwiecień 21 (środa) 00:00 - Maj 27 (Czwartek) 00:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X