Grantodawcom wstęp wzbroniony

Grantodawcom wstęp wzbroniony

GRANTODAWCOM WSTĘP WZBRONIONY
– ludzie kultury bez cenzury o tym, co poszło niezgodnie z planem i co z tym zrobiliśmy

Klub Proza
(Wrocław, Przejście Garncarskie 2)
21 października 2022
19:00.

Jeśli robisz projekty kulturalne to na pewno coś kiedyś poszło niezgodnie z planem lub… pójdzie niezgodnie z planem, lub… wciskasz kit!!

Zapraszamy na wydarzenie branżowe dla ludzi kultury – edukacyjne, ale z przymrużeniem oka.
Nas nie interesuje poziom realizacji wskaźników – szukamy w Waszych działaniach momentów zaskoczeń, które sprzyjają rozwojowi.

Jeśli masz ochotę posłuchać i nauczyć się na cudzych błędach lub chcesz opowiedzieć o swojej przygodzie – to coś dla Ciebie.

Inspirujemy się ideą FuckUp Nights. Każdy ma 7 minut i 7 slajdów, by opowiedzieć jedną historię. Wystąpienia mają bawić i uczyć. W ramach eventu o swoich perypetiach opowiedzą między innymi uczestnicy_czki kursu Teatr – Sztuka Społeczna.
Czekamy też na Wasze zgłoszenia (tutaj).

Pogadajmy!

____________________________
Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Partnerzy:
Instytut Grotowskiego
Johan Centrum

Partner wydarzenia finałowego:
Wrocławski Dom Literatury (PROZA)

Patronat medialny:
e-teatr.pl
teatralny.pl
____________________________
Więcej o kursie Teatr – sztuka społeczna tutaj.


Related Posts

Teatr – sztuka społeczna: nabór zgłoszeń do nowej edycji

Teatr – sztuka społeczna: nabór zgłoszeń do nowej edycji

W lutym 2022 roku rozpoczynamy we Wrocławiu drugą edycję kursu Teatr – sztuka społeczna. Szukamy osób, które łączą w sobie artystyczną pasję ze społeczną misją. Jeśli więc zajmujesz się teatrem i chcesz, by Twoja sztuka stała się narzędziem do pracy z grupami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, […]

Karolina Nowak

Karolina Nowak

Witam! Jestem młodą projektantką scenografii i kostiumów oraz studentką na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w tym kierunku. Teatr i film to moja pasja życiowa, ale tak naprawdę każda dziedzina sztuki przyspiesza bicie mojego serca. Zajmuję się dodatkowo malarstwem, fotografią, rzeźbą i szyciem. Jestem osobą […]Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


X