Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Tu i Teraz! II przegląd teatralny na Scenie w Galerii w Katowicach

16 marca / 6:00 pm - 17 marca / 7:00 pm

15zł – 20zł

Scena w Galerii

Teatr Śląski zaprasza na kolejną edycję przeglądu teatralnego TU i TERAZ. Scenę w Galerii oddajemy ponownie w ręce gości i zaprezentujemy spektakle wybrane przez komisję w składzie:
Łukasz Drewniak (krytyk teatralny), Arkadiusz Jakubik (aktor i reżyser), Anna Kadulska (aktorka), Katarzyna Knychalska (redaktorka Teatralny.pl), Dagmara Gumkowska (koordynator przeglądu).
Zróżnicowany pod względem form i tematów repertuar przeglądu daje szansę śląskiej publiczności na poznanie ważnych i docenianych spektakli offowych.

//

16 marca | 18.00 | Scena w Galerii
Nazywam się Wojna. | @Teatr „Rudzi”
Pozornie zwykłe historie i równie zwykłe dzieciaki, które wciąż się bawią, często się śmieją i marzą. To dzieci wojny, jej wnuki i prawnuki. Dzieci, którym nozdrza wypełnia zapach prochu strzelniczego, a w uszach dźwięczą odgłosy wysadzanych w powietrze domów. Teatr ożywionej formy, w którym gorzką opowieść snuje Babcia Wojna.
Czas trwania: 40 min | W: + 9 lat
//
17 marca | 18.00 | Scena w Galerii
PARA NR 1 | Gorczyca/Malinowski
Perfekcja. Konkurencja. Nagrody. Potrzeba oceny. Potrzeba tortury ciała i myśli. Potrzeba zwycięstwa. Gdy sztuka zaczyna być narzędziem w walce o bycie najlepszym artystą we wszechświecie. Najlepszy tancerz. Najlepsza choreografia. Najlepszy koncept. Najlepsze kostiumy.
Najlepszy ja. Gorczyca/ Malinowski wykorzystując swoje konkursowe doświadczenia oraz upodobanie do jazdy figurowej na lodzie, zmierzą się z najlepszą choreografią we wszechświecie.
Czas trwania: 75 minut

program dostępny na stronie: www.terazteatr.pl

Szczegóły

Start:
16 marca / 6:00 pm
Koniec:
17 marca / 7:00 pm
Koszt:
15zł – 20zł
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/387657951794067/

Organizatorzy

Scena w Galerii
Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego

Miejsce

Scena w Galerii
ul. 3 maja, nr 30
Katowice, 40-097 Polska
+ Google Map