Fundacja Teatr Realistyczny

Teatr Realistyczny powstał na gruzach Skierniewic, tuż po drugiej wojnie światowej. Wyglądało to tak, jakby coś wielkości pięści wyszło ze środka głowy przez nos. Jeżeli chodzi o Skierniewice, to wiele się nie zmieniło, wsadziliśmy więc miasto w powietrze. Dziś, jak na kombatantów przystało, robimy się coraz młodsi. W ciągu iluś tam lat zrealizowaliśmy ileś tam spektakli za które dostaliśmy ileś tam nagród na iluś tam festiwalach na tym jedynym i najpiękniejszym ze światów. Dziś stacjonujemy w iluś tam miastach, migrując między Skierniewicami, Warszawą, Wrocławiem, Toruniem i Szczecinem. Tworzymy spektakle, edukujemy i prowadzimy działania społeczne.

realistyczny@gmail.com

Wydarzeniasortuj przez Oorganizatora

wrzesień

09wrz18:0019:00#masterOFFteatr - premiera wideo-warsztatów Patrycji Obary + spotkanie liveZapraszamy na premierę online cyklu wideo-warsztatów mistrzowskich autorstwa Patrycji Obary.

17wrz18:0019:00#masterOFFteatr - premiera wideo-warsztatów Teo Dumskiego + spotkanie liveZapraszamy na premierę online cyklu wideo-warsztatów mistrzowskich autorstwa Patrycji Obary.

X