Katarzyna Pągowska

Katarzyna Pągowska

Tworzę i kieruję projektami, których celem jest twórczy rozwój uczestników oraz zmiana społeczna, a metodą osiągnięcia tej zmiany jest teatr.

Współtworzę offową grupę teatralną – Teatr Realistyczny. Współreżyseruję oraz występuję w spektaklach wielokrotnie nagradzanych na ogólnopolskich festiwalach.

Mam również doświadczenie w produkcji spektakli, festiwali oraz wydarzeń teatralnych.

Jestem pedagożką teatru oraz trenerką. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych. Prowadzę warsztaty teatralne i twórcze z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami oraz szkolenia dotyczące tworzenia i zarządzania projektami.

Obecnie największą częścią mojej pracy i tym, co sprawia mi największą radość jest praca z młodzieżą oraz działania podnoszące kompetencje kadr kultury.

Współpracuję z wieloma ośrodkami kultury, teatrami oraz organizacjami pozarządowymi.

Z KIM WSPÓŁPRACUJE

Fundacja Teatr Realistyczny, Teatr im. Wilama Horzycy

NAJWAŻNIEJSZE PROJEKTY

#masterOFFteatr

Produkcja 5 autorskich, sześcioodcinkowych kursów wideo, dzięki którym w zaciszu własnego pokoju można pracować nad warsztatem aktorskim w jego szerokim rozumieniu – od głosu, przez ciało, obecność sceniczną po podstawowe techniki aktorskie. Kursy są dostępne bezpłatnie na Youtube. Kurs znajduje się tutaj.

moja rola: twórczyni i koordynatorka

Młody Teatr
3-letni projekt wzmacniający potencjał twórczy młodzieży i seniorów wokół Teatru Horzycy w Toruniu. Więcej informacji tutaj.

moja rola: twórczyni i koordynatorka, pedagożka teatru

Teatr – sztuka społeczna

To cykl sześciu zjazdów szkoleniowych dla twórców i pedagogów teatru, którzy mają doświadczenie teatralne a zarazem otwartość i chęć do zaangażowania się w pracę z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Więcej informacji tutaj.

moja rola: twórczyni i koordynatorka, trenerka

NAPISZ DO MNIE, JEŚLI SZUKASZ…

…pedagożki teatru, trenerki do poprowadzenia szkolenia lub wsparcia w stworzeniu projektu.

 

adres e-mail: kasia.pagowska[at]gmail.com

Related Posts

Iwona Konecka

Iwona Konecka

Od ponad dekady uprawia punkowy teatr przygody. Na początku pracy każdy spektakl to dla niej intelektualne wyzwanie, a u celu przede wszystkim energia, punkowy zadzior i bezpośredni kontakt z widzem. Jak sama mówi: chce wbijać w rzeczywistość szpile – celnie, ale z klasą. Wraz z […]

Karolina Nowak

Karolina Nowak

Witam! Jestem młodą projektantką scenografii i kostiumów oraz studentką na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w tym kierunku. Teatr i film to moja pasja życiowa, ale tak naprawdę każda dziedzina sztuki przyspiesza bicie mojego serca. Zajmuję się dodatkowo malarstwem, fotografią, rzeźbą i szyciem. Jestem osobą […]X